Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kawiarni model 6001

Chcesz, aby Twoi Klienci z przyjemnością wracali do Twojego lokalu? Pewnie wiesz, że głównym atutem dobrze prosperującego lokalu jest serwowane menu. Następną rzeczą, na którą Klienci zwracają uwagę jest wystrój pomieszczenia - a tutaj liczy się przede wszystkim komfort spędzonego czasu. Dlatego mamy dla Ciebie krzesło, które spełni wymogi nawet najbardziej wymagającego Klienta. 

Krzesło model 6001 wykonane jest w wersji kubełkowej. Miękkie siedzisko i oparcie wyłożone gąbką, następnie pokryte przyjemnym materiałem typu velvet ułożone jest na stabilnym i mocnym metalowym stelażu pomalowanym na kolor czarny. 

Uroku dodają ozdobne przeszycia na oparciu krzesła.

Krzesło do samodzielnego montażu.

Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od zamawianej ilości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 86 cm
Głębokość krzesła 42 cm
Szerokość krzesła 45 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności