Koszyk0

Opis produktu


Stół do salonu W4 z krzesłami model 74P

Przedstawiamy Państwu komplet mebli pokojowych, który składa się z sześciu drewnianych krzeseł z podłokietnikami i z rozkładanego stołu o wymiarach 90 x 200 cm. Blat stołu wytworzony jest z odpornej na zarysowania płyty MDF, pokrytej naturalną okleiną, natomiast nogi są wykonane z drewna. Dzięki temu, że stół jest rozkładany i posiada dwie wkładki, można go wydłużyć aż do 300 cm. Krzesła z modelu 74P o wysokości 94 cm posiadają tapicerowane siedziska i oparcia, dzięki czemu są bardzo wygodne. Komfort ich użytkowania dodatkowo podnoszą podłokietniki. Niewątpliwą zaletą kompletu mebli wykonanych z drewna jest ich uniwersalność, jak i ponadczasowość. Drewno można stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu i opiera się ono tak szybkom zmieniających się trendom. Nasz zestaw będzie pasował do kuchni, jadalni, salonu, lecz również do restauracji.

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 90 cm
Długość 200 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 2 wkładki 50cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Nogi Diament
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość krzesła 45 cm
Szerokość krzesła 46 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Anna K.
| Piątek, 13-05-2016 12:10

Meble solidnie wykonane, krzesła bardzo miękkie i wygodne, stół masywny, doskonale wykonany. Dobrze zabezpieczone w transporcie Pan dostawca bardzo sympatyczny :) Polecam sprzedawcę.


Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności