Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół rozkładany Winston

Stół rozkładany Winston, w stylu angielskim pozwala na spotkania w gronie nawet bardzo licznej rodziny. Mebel sprawdzi się w przestronnym salonie lub jadalni. Klasyczny kształt stołu podkreślają jego nogi, zwężające się ku dołowi – tzw. „diament”. Blat wykonany z płyty MDF w naturalnej okleinie przykuwa uwagę zaokrąglonymi bokami i frezowanym obwodem blatu.  Stół rozłożymy bardzo szybko i prosto, dzięki dodatkowym wkładkom powiększymy jego blat nawet do 300cm.

Stół rozkładany Winston dostępny jest w wielu kolorach drewna, co pozwoli dobrać idealnie mebel do pozostałych elementów aranżacji wnętrza. Do kompletu warto znaleźć klasyczne krzesła o podobnym kształcie nóg, szlachetnych zdobieniach i tapicerce w kolorach pasujących do innych tkanin w mieszkaniu.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat naturalna okleina dębowa
Nogi Diament
Symbol W4
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.200.171.74)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności