Koszyk0

Opis produktu


Stół do jadalni W2 z krzesłami model 79T

STÓŁ W2 80X150/190 + 4 KRZESŁA MODEL 79 BIAŁY to piękny i elegancki zestaw stołu i krzeseł, który będzie niezwykle efektownym uzupełnieniem wytwornego salonu. Możliwe jest podmienianie kolorów blatu stołu i siedziska krzeseł. Blat stołu wykonano z płyty melaminowanej, a nogi z wysokiej jakości drewna. Długość stołu wynosi 150 cm, a po rozłożeniu może osiągnąć 190 cm powierzchni, dzięki 40 cm wkładce.

Zaletą tego produktu jest to, że nie wymaga on montażu (nogi stołu odkręcane są wyłącznie na czas transportu) Krzesła mają elegancki wygląd, pasować będą zarówno do nowoczesnej kuchni, ale również do stylowego pokoju. Wymiary krzesła są niezwykle praktyczne, dzięki czemu krzesła są wygodne. Podobnie jak stół nie wymagają montażu, co jest ich plusem. Produkty są malowane ekologicznymi bejcami wodnymi, które są przeznaczone do barwienia drewnianych elementów.
 

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 150 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta laminowana
Wysokość stołu +/- 77 cm
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Siedzisko twarde-sklejka
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Karol
| Środa, 05-04-2023 15:56

Polecam, solidne meble


Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności