Koszyk0

Opis produktu


Stół do salonu W1 z krzesłami model 3

W naszym sklepie Stół Plus Krzesła można zakupić elegancki zestaw złożony ze stołu W1 i czterech krzeseł MODEL 3 w klasycznym wzorze, w kolorach białym lub kremowym. Pomalowane zostały ekologicznymi bejcami wodnymi. Przy krzesłach istnieje możliwość wyboru obicia tak, by jego barwa idealnie wkomponowała się we wnętrze, w którym komplet mebli miałby znaleźć swoje miejsce. 

Krzesła zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich użytkowanie było komfortowe, dlatego ich wymiary to: wysokość - 93 cm, głębokość - 43, szerokość i wysokość siedziska – 41 i 47 cm.  W komplecie jest rozkładany stół, którego początkowa wielkość wynosi 80 na 140 cm, po rozłożeniu – 180 cm. Wysokością i szerokością (77 i 80 cm) dopasowany jest do krzeseł.  Taki komplet to podstawowy element każdego domu. Nasz sklep daje gwarancję jakości, gdyż krzesła i nogi stołu wykonane są z drewna bukowego, a blat z płyty melaminowanej. Krzesła nie wymagają montażu, do stołu należy dokręcić jedynie nogi.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta laminowana
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 41 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Anna
| Środa, 11-05-2016 14:43

Serdecznie dziękuję za udaną transakcję. Stół i krzesła są masywne i solidnie wykonane, kolor zgodny z moim życzeniem. Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym , szybka dostawa, uprzejmy Pan Kierowca. SERDECZNIE POLECAM TĄ FIRMĘ !!!!!!


Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności