Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Krzesło stylowe model 29

Krzesło drewniane model 29 – model krzesła z doskonale wyprofilowanym oparciem ze szczebelkami ułożonymi poziomo. W wygodnym siedzisku można zastosować materiały tapicerskie, które mogą Państwo wybrać spośród bogatej gamy kolorystycznej materiałów. Krzesło to możemy również wykonać z podłokietnikami. Krzesło drewniane KR-29 cechuje się nietypową wysokością, równą 84 cm, która nadaje temu meblowi niepowtarzalny urok.

To krzesło nie tylko jest bardzo stylowe, ale także niesamowicie komfortowe. Wygodne tapicerowane siedzisko charakteryzuje się szerokością 43 cm i wysokością 45 cm. Głębokość krzesła wynosi 42 cm. Precyzyjne wykonanie mebla sprawia, że krzesło model 29 będzie służyło swoim właścicielom przez długie lata. Mebel ten, dostępny w ofercie sklepu Stół Plus Krzesła, wykonany jest z naturalnego drewna bukowego w dziewięciu różnych wybarwieniach. Do nadania koloru używane są tylko ekologiczne materiały.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 84 cm
Głębokość krzesła 42 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Wysokość siedziska 45 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~ducatttttti12@o2.pl
| Czwartek, 12-05-2016 14:41

Jeśli kiedyś Ja albo ktoś z moich znajomych będziemy potrzebowali mebli napewno zamówimy je u w/w sprzedawcy!


Dodaj własną opinię


(3.236.241.39)

Tagi

Krzesła do jadalni Krzesła stylowe Krzesła tapicerowane Meble drewniane

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności