Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91,
Kontakt

Opis produktu


Krzesło stylowe model 62

Krzesło drewniane model 62 – dzięki wyprofilowanemu oparciu krzesło to jest niezwykle wygodne w użytkowaniu. Otwór w górnej części oparcia ułatwia przenoszenie krzesła. Dodatkowo ten model krzesła jest skręcony śrubami, dzięki temu konstrukcja jest bardziej stabilna. Krzesło drewniane model 62 to nie tylko bardzo komfortowy mebel, ale także niezwykle przytulny. Jego opływowe kształty oraz możliwość dokupienia podłokietnika sprawiają, że każdy chciałby usiąść na to krzesło.

Wysokość całkowita tego mebla równa jest 93 cm. Szerokość siedziska i głębokość, obitego tapicerką, dostępną w rozmaitych kolorach, wynosi 42x43cm, natomiast wysokość siedziska stanowi 47 cm. Krzesło to wykonane jest z naturalnego buku, który jest malowany na dziewięć bardzo atrakcyjnych kolorów za pomocą bejc ekologicznych. Ponadto, sklep Stół Plus Krzesła pozwala swoim klientom wybrać dowolny typ tapicerki przedstawionej w ofercie.

Filmy o produkcie

Parametry

Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm

Klienci wybrali również


meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 2 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~klijentka
| Czwartek, 31-01-2019 13:38

Krzesło model 62-wykonane starannie, mega wygodne, bardzo ładnie prezentuje się w salonie, jadalni. Kolor drzewa- jasny orzech, materiał- sofia grey 15.
Dostawa, około tygodnia i kontakt z STOLPLUSKRZESLA znakomity.

avatar
Dodano przez ~Andzia
| Piątek, 01-02-2019 10:28

Producent solidny, krzesła( model 62) wykonane solidnie, mega wygodne, kolor drewna-jasny orzech-cudny! Zamówienie zrealizowano bardzo szybko. Bardzo dziękuję!


Dodaj własną opinię


(3.228.10.17)