Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model KT 39

Krzesło model KT 39 przykuwa uwagę naszych Klientów niepowtarzalnym wyglądem. Tylna część krzesła wykonana z szerokich elementów, dzięki czemu uzyskano bardzo trwałą i stabilną konstrukcję. Dostępne z siedziskiem tapicerowanym z przeznaczeniem do salonu lub jadalni.

Ten model krzesła możemy wykonać również z siedziskiem nietapicerowanym z płyty MDF fornirowanej.

Wysoka jakość, a także solidna konstrukcja krzesła drewnianego często znajduje uznanie wśród restauratorów i wybierane jest zarówno do barów jak i restauracji, przy zachowaniu jego niskiej ceny staje się relatywnie tanim krzesłem.

Takie nowoczesne wzornictwo krzesła drewnianego model KT 39 o wysokości 96 cm można jeszcze bardziej podkreślić i dopasować do wystroju każdego wnętrza, dopasowując indywidualne kolory tapicerki oraz wybarwienia konstrukcji drewnianej.

Ten model krzesła możemy również wykonać w wersji z siedziskiem nietapicerowanym z płyty MDF fornirowanej za dopłatą 40zł.

Parametry

Producent Drew Mark
Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość krzesła 40 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Wysokość siedziska 46 cm
Stelaż drewniany

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły