Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model 48

Krzesło drewniane model 48 – krzesło bardzo podobne do modelu 47. Posiada nieco wyższe oparcie. Również jest bardzo masywne i solidnie wykonane. Jak wszystkie nasze krzesła dostępne jest w wielu opcjach kolorystycznych do wyboru. Niebanalny fason krzesła uświetni każde pomieszczenie.

Wysokość krzesła drewnianego 48 stanowi 105 cm, natomiast siedziska 47cm. Cała konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości naturalnego drewna bukowego, do barwienia którego użyte zostały tylko najlepsze, przyjazne dla środowiska, materiały. Każdy klient sklepu Stół Plus Krzesła ma możliwość wyboru koloru krzesła spośród dziewięciu wariantów. Dodatkowo, siedzisko o szerokości 48 cm i głębokości 45 cm jest obite tapicerką, która może być wykonana z rozmaitych materiałów, takich jak ekoskóra, plecionka, żakard oraz wiele innych. Każdy typ materiału posiada wiele rozwiązań kolorystycznych.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 105 cm
Głębokość krzesła 45 cm
Szerokość krzesła 48 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Stelaż drewniany
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności