Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model 57

Krzesło drewniane model 57 – model krzesła z szerokimi tylnymi nogami, dzięki którym krzesło jest niezwykle stabilne i masywne. Oparcie zapewnia stabilną pozycję dla kręgosłupa i zwiększa komfort użytkowania. Krzesło to wzbogaci wygląd jadalni, salonu, sali weselnej lub bankietowej.

Krzesło drewniane model 57, które wykonane jest z buku naturalnego, dostępne jest w wielu propozycjach kolorystycznych. Sklep Stół Plus Krzesła pozwala swoim klientom samodzielnie dopasować jeden z dostępnych wybarwień naturalnego drewna bukowego z kolorem tapicerki, która okrywa siedzisko. Ponadto, w asortymencie można znaleźć tapicerki, wykonane z rozmaitych materiałów, takich jak altara, ekoskóra, żakard oraz wiele innych. Dlatego, ten mebel o wysokości 96 cm, głębokości 43 cm, szerokości siedziska 47 cm i jego wysokości równej 47 cm może być dopasowany do każdego wystroju pomieszczenia.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 47 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Stelaż drewniany
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Czesio
| Piątek, 27-12-2019 14:45

Krzesła jak najbardziej spełniły nasze oczekiwania. Świetny kontakt ze sprzedającym.


Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności