Koszyk0

Dlaczego ławostół to dobry pomysł do Twojego pokoju?

2018-03-26


Osoby, które posiadają niewielkie mieszkania bardzo często zastanawiają się nad wyborem najlepszych mebli do salonu, czy pokoju gościnnego. Muszą być one nie tylko ładne, ale również bardzo praktyczne, ponieważ w takim pomieszczeniu nie ma miejsca na to, aby wstawić na przykład duży stół z krzesłami oraz osobą ławę kawową przed kanapą.

Idealnym rozwiązaniem do takich mieszkań okazuje się być ławostół. To stosunkowo nowy twór, który zyskał ostatnio ogromną popularność, z uwagi na swoje praktyczne i funkcjonalne rozwiązania:

  • ławostół to mebel niewielki, który z pewnością zmieści się w każdym salonie i pokoju gościnnym,na co dzień może pełnić funkcję niewysokiej ławy i stolika kawowego,
  • kiedy istnieje taka potrzeba, ława jest podnoszona i do dyspozycji można mieć wyższy stół obiadowy,
  • jeden mebel pełni więc funkcję dwóch oddzielnych.

Doskonałym przykładem takiego mebla jest z pewnością ławostół ŁS-9, który dopasować można do szeregu innych mebli w salonie. Jest to rozwiązanie nowoczesne, jednakże jednocześnie bardzo klasyczne. Oczywiście, kolorystykę mebla można dopasować do swoich preferencji i ogólnej estetyki pomieszczenia.

 

Rozwiązanie funkcjonalne i niedrogie

Bardzo często w małych mieszkaniach istotne jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni i zagospodarowanie każdego metra kwadratowego. W takiej sytuacji na przykład ławostół ŁS-7 będzie idealnym rozwiązaniem. Nie zajmuje bowiem zbyt wiele miejsca i prezentuje się niezwykle elegancko. Kiedy w domu pojawia się większa ilość gości i chcemy zaprosić ich do stołu i wygodnie posadzić na krzesłach, w takiej sytuacji wystarczy kilka ruchów i z ławy zamieniamy mebel w komfortowy stół w odpowiednim rozmiarze.

W szczególności ma to zastosowanie w sytuacjach, kiedy pomieszczenie pełni kilka różnych funkcji, a więc jest pokojem wypoczynkowym, jadalnią i pokojem gościnnym. Najlepiej do takiego ławostołu dopasować wygodne, składane krzesła, które można przechowywać w piwnicy lub pomieszczeniu gospodarczym. Dzięki temu, nie zajmują one zbyt wiele miejsca i można z nich skorzystać w każdej chwili. Projektanci wnętrz bardzo polecają ławostoły do nowoczesnych mieszkań, w których nie ma miejsca na wstawienie większej ilości mebli. Jest to rozwiązanie nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo ekonomiczne. W jednej cenie można bowiem zakupić dwa różne meble i sporo zaoszczędzić.

 


 Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności