Koszyk0

Opis produktu


Stolik kawowy IDAHO

Stolik kawowy IDAHO to doskonały dodatek do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. Sprawdzi się w tradycyjnej roli stolika kawowego - przed kanapą w salonie, jak również w przestrzeniach komercyjnych - biurach czy lokalach usługowych. Mebel idealny do wnętrz urządzonych w stylu loftowym czy minimalistycznym. Blat stolika wykonujemy w kilku wariantach; z jednolitej deski dębowej, z klejonki dębowej lub wykończony płytą w okleinie naturalne. Przy blacie w okleinie naturalnej mamy możliwość wyboru koloru - w tej kwestii prosimy o kontakt z naszym biurem. Solidna metalowa podstawa nadaje całej formie stolika kawowego IDAHO wyjątkowego charakteru.

Przy produkcji nowoczesnego stolika IDAHO wykorzystujemy materiały trwałe, wysokiej jakości. Wykorzystanie naturalnego materiału drzew dębowych to nasze bezpośrednie odniesienie do natury, blisko której potrzebujemy być.

.

Parametry

Producent ZEG WIL
Rozmiar 90 x 60 cm
Wysokość stołu 47 cm
Podstawa metalowa
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności