Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Bliżej natury - stoliki kawowe z dębowym blatem

2021-04-21


Powiew wiosny i nowości zagościł w naszych nowoczesnych stolikach kawowych! Naszą dotychczasową ofertę stolików kawowych na metalowej podstawie czyli stolików loftowych (lub, jak wolicie - stolików industrialnych) wyposażyliśmy w nowe blaty! Zapraszamy do zapoznania się z krótką charakterystyką poszczególnych wersji naszych stolików. Będzie ona z pewnością pomocna przy wyborze nowoczesnego stolika kawowego, który sprawdzi się idealnie w Waszym mieszkaniu.

Stolik kawowy z blatem z litego drewna dębowego

Stół z dębowym blatem uważany jest za produkt ekskluzywny, reprezentacyjny. Sam w sobie stanowi element dekoracyjny wystroju wnętrz. Taki też jest nasz stolik kawowy MONTANA. Dębowy blat, wykonany z jednego kawałka drewna sprawia, że każdy stolik, który wychodzi z naszej produkcji jest unikatowy. Rysunek słojów drewna jest niepowtarzalny. Metalowa podstawa w połączeniu z masywnym dębowym blatem wygląda doskonale. W naszej ofercie mamy do wyboru cztery kolory podstawy. Blat stolika wykańczamy, według wskazania Klienta, lakierem lub olejem do drewna.

montana-blat-bok.jpg

Stolik kawowy z blatem z klejonki dębowej łączonej na mikrowczepy

Klejonka dębowa to materiał coraz częściej wybierany przy produkcji mebli drewnianych. To również naturalne drewno dębowe, wysokiej jakości, wytrzymałe a przy tym bardziej przystępne cenowo. Blat stolika wykonanego z klejonki dębowej prezentuje się doskonale. Dość dobrze widoczne są miejsca łączeń poszczególnych desek dębowych. Nie umniejsza to jednak atrakcyjności tego blatu, a wręcz podnosi jego walory wizualne. Bogata kolorystyka odcieni drewna kojarzy nam się z naturą i wnosi harmonię do całej formy mebla. Blat stolika kawowego Montana z klejonki dębowej osadzony jest na metalowej podstawie, której kolor wybiera Klient. Klejonka jest odporna na pękanie i zniekształcenia.

Stolik kawowy z blatem w okleinie naturalnej

Blat w okleinie naturalnej to wariant dla tych, którzy pragną mieć stolik z drewnianym blatem w kolorze innym niż naturalny dębowy. W tej wersji oferujemy kilka wariantów kolorystycznych. Blat w okleinie naturalnej wykończony jest cienkimi pasami drewna dębowego, które w finalnej fazie produkcji malowane jest na kolor wybrany przez Klienta. Blat stolika kawowego w okleinie dębowej zachowuje naturalną fakturę drewna

montana-okleina.jpg

Stolik kawowy MONTANA GOLD

Ta wersja stolika kawowego to wyjątkowa propozycja do wielu pomieszczeń. MONTANA GOLD to mebel, który będzie doskonale pasował do salonu - przed kanapę, jak również do wnętrz komercyjnych, o podwyższonym standardzie. Blat stolika to masywne dębowe deski, ułożone blisko siebie. Podstawa stolika jest metalowa, kolor do wyboru. Użycie grubych desek dębowych zbliża nas do natury, przywodzi na myśl tradycyjne stolarskie rzemiosło

montana-okleina.jpg

Dlaczego warto kupić właśnie stolik z drewnianym blatem? Stoliki kawowe z naszej oferty będą pasowały do wielu wnętrz: w stylu prowansalskim, nowoczesnym, skandynawskim, loftowym, dając nam tym samym wiele wariantów aranżacji. Wizualnie są eleganckie i efektowne. Stolik z dębowym blatem możemy odnawiać wiele razy, dzięki czemu nie musimy inwestować w nowy mebel, a jedynie w odświeżenie tego, który już mamy. Dzięki temu oszczędzamy pieniądze i nasze środowisko.

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności