Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do restauracji model Franco

Krzesło Franco doskonale odnajdzie się w przytulnej kawiarni, jak i eleganckiej restauracji. Solidna metalowa podstawa sprawia, że krzesło będzie służyć przez długie lata. Nóżki w kolorze czarnym, wykończone przy podłożu w złotym odcieniu, co dodaje mu niepowtarzalności. Tapicerka velvet w zawsze modnym kolorze szarym. Takie zestawienie kolorystyczne bez problemu wpasuje się w resztę wyposażenia lokalu. Dzięki podłokietnikom komfort użytkowania jest znacznie wyższy. Poniżej parametry:

- wysokość 80cm

- głębokość siedziska 46cm

- szerokość całkowita 54cm

- wysokość do siedziska 47cm

*Produkt do samodzielnego montażu. Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od wybranej ilości. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 80 cm
Głębokość krzesła 46 cm
Szerokość krzesła 54 cm
Wysokość siedziska 47 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności