Koszyk0

Opis produktu


Stół do restauracji St-32

Stół okrągły St-32 do restauracji  w wersji blat laminat, to odpowiedni wybór do przestronnych wnętrz. Stół okrągły nadaje lokalowi elegancji i sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne.

Blat stołu o średnicy 110cm wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej, co cechuje ją niezwykle odporną na uszkodzenia. Nogi stołu wykonane są z litego drewna bukowego pokryte ekologiczną bejca i lakierem wodnym na wybrany kolor. 

Możliwość wyboru koloru pozwala na dopasowanie stołu do reszty mebli (wyposażenia). 

Maksymalny rozmiar tego stołu po rozłożeniu to 310cm.

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie dostępne
Blat płyta laminowana
Grubość blatu 36 mm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności