Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model KT 70

Krzesło model KT 70 to totalna nowość! Nasz asortyment stale urozmaicamy w odpowiedzi na zapytania naszych Klientów.

Krzesło to wykonane jest z trwałego drewna bukowego, które bejcowane jest na wybrany przez Klienta kolor. Miękkie siedzisko  pokryte jest wysokiej jakości gąbką i obłożone przyjemną tkaniną w wybranym kolorze. Komfort użytkowania utrzymany jest na najwyższym poziomie dzięki wygodnemu siedzisku, ale równie komfortowym oparciu.

Jest ono wykonane ze sklejki, która podobnie jak siedzisko obłożona jest gąbką i materiałem. Dobierając do krzeseł stół można stworzyć piękny zestaw do jadalni. 

Krzesło model  KT 70 doskonale odnajdzie się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, ale równie dobrze pasować będzie do wnętrz nowoczesnych. 

 

Parametry

Producent Drew Mark
Wysokość krzesła 79 cm
Głębokość krzesła 46 cm
Szerokość krzesła 51 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły