Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół okrągły ST 36 - rozkładany do 190 cm

Elegancki stół rozkładany okrągły, z blatem wykonanym z trwałej płyty melaminowanej. Jego wyjątkowa forma z nogami skupionymi centralnie pod blatem będzie pasowała do wielu aranżacji. Dzięki niewielkim wymiarom (w wersji wyjściowej średnica stołu wynosi 90cm) i funkcji rozkładania (po rozłożeniu blat stołu ma długość 190cm) prezentowany stół okrągły sprawdzi się jako mebel pokojowy w mieszkaniach o małym metrażu. Można ustawiać go zarówno we wnętrzach urządzonych klasycznie, jak i w nowoczesnych mieszkaniach, gdzie króluje minimalizm.
Z uwagi na okrągły blat stołu, sprawdzi się on w centralnym miejscu salonu, jadalni. Prezentowany model 36, po rozłożeniu, może być dosunięty do ściany (po rozłożeniu blat stołu z okrągłego zmienia się w owal), co w znaczny sposób wpływa na wygodę użytkowania, zwłaszcza przy organizacji różnego rodzaju imprez czy spotkań rodzinnych.

W naszym sklepie oferujemy szeroką paletę kolorów, z której mogą Państwo wybrać idealne wybarwienie stołu, pasujące do wystroju wnętrza i pozostałych mebli. Podjęcie decyzji z pewnością ułatwią bezpłatne próbki wybarwień.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 78 cm
Blat płyta laminowana
Symbol ST 36
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Anna Sadowska
| Czwartek, 11-02-2021 16:17

Stół idealny zgodny z opisówką,polecam tego producenta.Słowni i solidni.


Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności