Koszyk0

Poznaj nas lepiej

Miło nam gościć Państwa na stronie internetowej naszego sklepu "Stół plus krzesła"! Jeśli szukacie Państwo mebli drewnianych, które spełnią wszystie Wasze wymagania, a jednocześnie będą trwałe i oryginalne - gwarantujemy - jesteście w dobrym miejscu!
Poznajcie, proszę Naszą Firmę.

Sklep "Stół plus krzesła" swoje korzenie ma w rodzinnej firmie, która pierwsze kroki na rynku meblarskim stawiała 40 lat temu. Na początku produkowaliśmy galanterię drewnianą oraz drewniane komponenty meblowe. Z upływem czasu oraz powiększeniem zakładu produkcyjnego, nasza oferta poszerzyła się o meble drewniane: początkowo było to tylko krzesła drewniane. Z czasem wprowadziliśmy do oferty również stoły i stoliki kawowe.

Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo wiele wzorów stołów i krzeseł drewnianych. Pogrupowaliśmy je w kategorie, zgodnie z ich przeznaczeniem, atrybutami. Wszystkie meble, które powstają w naszym zakładzie produkujemy na zamówienie, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji Klienta: kolor drewna, kształt blatu stołu, rozmiar, materiał tapicerski etc. Dzięki temu każdy Klient, który trafia do naszego sklepu jest usatysfakcjonowany szerokim wachlarzem możliwości.
Mając na uwadze opnie oraz potrzeby naszych Klientów, dążymy do poszerzenia naszej oferty mebli. Już teraz mogą Państwo kupić w naszym sklepie meble ogrodowe, meble z technorattanu - estetyczne i niezwykle komfortowe.

Misją naszej firmy, od początku jej istnienia, jest produkcja wysokiej jakości stołów i krzeseł o niepowtarzalnych wzorach. Nasze meble produkujemy z materiałów wyprodukowanych w Polsce, wspierając tym samym krajowych przedsiębiorców. Dokładamy wszelkich starań by działać w zgodzie z zasadą "zero waste" - ostatnie sztuki mebli, końcówki kolekcji czy meble "z wystawy" trafiają na naszą wyprzedaż.  
W trosce o zdrowie naszych Klientów oraz środowisko wszystkie meble wykańczamy ekologicznymi bejcami wodnymi, które są całkowicie bezpieczne.

Fundamentem naszej działalności są doświadczenie i wiedza, jednocześnie czerpiemy z możliwości jakie dają nam nowe technologie oraz współczesne procesy produkcji. Meble, które Państwo u nas zamawiają są wynikiem pracy całego zespołu solidnych pracowników, którzy nieustannie czuwają nad prawidłowym przebiegiem każdego etapu produkcji.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

Kilka kadrów z naszej produkcji

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności