Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Jak wygląda produkcja krzesła krok po kroku?

2018-11-21


Wszystko zaczyna się od klienta, czyli od Ciebie. Każde zamówienie traktujemy całkowicie indywidualnie i z wyjątkową troską i uwagą. W naszym sklepie masz pewność, że krzesło i stół, które do Ciebie dotrą, były tworzone wyłącznie z myślą o Tobie od samego początku...

1
Nowe
Zamówienie

Wszystko zaczyna się od klienta, czyli od Ciebie. Każde zamówienie traktujemy całkowicie indywidualnie i z wyjątkową troską i uwagą. W naszym sklepie masz pewność, że krzesło i stół, które do Ciebie dotrą, były tworzone wyłącznie z myślą o Tobie od samego początku.

Po złożeniu zamówienia nie pozostaje Ci nic innego jak zrelaksować się, napić kawy, poczytać dobrą książkę. U nas w tym czasie...

 
Tylko Najlepsze
Materiały

... zaczyna się ciężka praca. Już od pierwszego kroku, Twoim krzesłem zajmować się będą najlepsi specjaliści o ogromnym doświadczeniu. A jest ono potrzebne, ponieważ zaczynamy od wyboru drewna, z którego przygotujemy elementy Twojego krzesła. Sposób przechowywania, suszenia, impregnacji... Tu wszystko ma znaczenie. A my nie pozwalamy sobie na kompromisy, stawiamy na najwyższą możliwą jakość.

Mamy już piękne zdrowe drewno, co więc dzieje się dalej?

2
 
3
Obróbka
Drewna

Coś z tym drewnem trzeba teraz zrobić. Szeroki park maszynowy, którym możemy się pochwalić, to bardzo ważny element procesu produkcyjnego. Pozwala nam na wykonywanie szerokiej palety produktów o bardzo zróżnicowanej stylistyce.

Oprócz maszyn jeszcze ważniejsze jest doświadczenie. I w tym aspekcie praktycznie nie mamy konkurencji. Ponad 30 lat produkcji mebli drewnianych, ciągła praca nad doskonaleniem każdego aspektu obróbki drewna i wykończenia.

Wszystko to procentuje i jest widoczne w jakości elementów, które przekazywane są do następnego etapu.

 
Montaż

Dzięki doskonałemu procesowi obróbki i przygotowania elementów drewnianych eliminujemy ogromną ilość niedoskonałości, które utrudniłyby proces montażowy. Nie znaczy to, że na tym etapie nie ma już wyzwań do sprostania.

Precyzja, technika i oczywiście ogromne doświadczenie przekładają się bezpośrednio na klasę oferowanych produktów. Dział kontroli jakości nie przepuszcza najmniejszej nawet niedoskonałości, więc nasze krzesła już na tym etapie pochwalić się mogą niesamowitą trwałością.

Czas więc na personalizację: wykończenie kolorystyczne drewna i tapicerkę.

4
 
5
Lakierowanie

Dla wielu klientów to właśnie kolor jest najważniejszym aspektem wyboru mebli i o ten etap mają najwięcej pytań.

Doskonale to rozumiemy, dlatego w procesie lakierowania stawiamy na technologie zapewniające najwyższą powtarzalność kolorów. Jednocześnie używamy materiałów zapewniających największą możliwą trwałość pokrycia — niedopuszczalny jest efekt ścierania się lakierów, czy też przebarwienia. A wszystko to w 100% ekologicznym środowisku produkcyjnym.

 
Tapicerowanie

Pozostaje nam jeszcze tapicerowanie siedziska. I w tym momencie zaczyna się szaleństwo... Ponad 300 dostępnych materiałów tapicerskich w ofercie: kolor, pasy, kraty, wzory, materiały wodoodporne, ekoskóra... Mamy paletę materiałów, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

A w dziale tapicerni mamy specjalistów, których wiedza i praktyka zadziwi nawet najbardziej wymagających. Idealne szycia, niezrównana dokładność i technika wykończenia, nieustannie udoskonalana przez ponad 30 lat.

6
 
7
Gotowe!

Wszystko to składa się na idealne krzesło o wyjątkowej, bezkonkurencyjnej trwałości. Nie ma elementu, który miałby mniejsze znaczenie, ani detalu, przy którym stawialibyśmy na kompromisy. Nie ma działu, który nie byłby w pełni zaangażowany w stworzenie NAJLEPSZEGO KRZESŁA NA ŚWIECIE przy każdej realizacji.

Wszystko dla wygody i satysfakcji naszych klientów.

Zobacz
wideo

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo, który przeprowadzi was przez cały proces produkcji opisany powyżej. Dla urozmaicenia — ścieżka dźwiękowa z ciężkimi gitarami.

8
 

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności