Koszyk0

Hokery i styl nowojorski. Big Apple na wyciągnięcie ręki!

2017-09-26


Wielki świat w Twoim domu – jak to możliwe? Styl nowojorski w aranżacjach to połączenie luksusu i różnorodności, na wzór tego kultowego miasta. Big Apple, czyli klasa, szyk i niesztampowe rozwiązania, które z powodzeniem możesz zaadaptować do swojego domu.

Miejski styl – czy sprawdzi się w domu?

Zaletą stylu nowojorskiego, jest jego autentyczność. W aranżacjach tego typu nic nie dzieje się przypadkiem, pomimo że dominują w nich niekonwencjonalne zestawienia, żywe barwy i oryginalne meble. Nowy Jork to gra świateł, struktur, tkanin i materiałów, dlatego na próżno szukać w nim sztampowych rozwiązań. Wielobarwność miasta przejawia się tu zatem w pięknych formach mebli, uzupełnianych nowoczesnymi dodatkami, takimi jak miękkie poduchy, wygodne dywany, czy wzorzyste kapy. Styl nowojorski w aranżacjach domowych przejawia się również w pięknie pikowanych obiciach w pastelowych barwach, czy niklowanych dodatkach, od których nie sposób oderwać oczu.

Styl dla wymagających

Styl nowojorski kocha drewno, szkło i nikiel, co pozwala na uzyskanie nowoczesnych przestrzeni, wzbudzających zachwyt. Jak na inspirację jednych z najpiękniejszych miast świata przystało, styl nowojorski reprezentuje nowoczesność, dostosowaną do indywidualnych wymagań współczesnego domownika. To przede wszystkim praktyczne rozwiązania, inspirowane wielkomiejskim kunsztem, które sprawdzają się w domu pełnym gości. Charakterystyczne dla tego stylu są elementy, precyzyjnie nawiązujące do tętniącego życiem miasta, czyli designerskie, a przy okazji użyteczne. Klasyczne barwy i szlachetne materiały budują aranżacje, a idealnie dopasowane oświetlenie stanowi uzupełnienie dla eleganckich dodatków. Na styl nowojorski składają się więc barwione na biało meble, optycznie powiększające przestrzeń.

Pomieszczenie w stylu Big Apple nie może wiać nudą, dlatego standardowe krzesła zastąpić można nietuzinkowymi hokerami, w nowoczesnych odsłonach. Zazwyczaj znajdziemy je przy kuchennej wyspie, czy w pobliżu stylowego barku. Barowy hoker idealnie nawiązuje do nowojorskiej ulicy, a uzupełniony miękkim obiciem w nieszablonowy deseń, pomoże w uzyskaniu wyjątkowego wnętrza.

Hokery drewniane

Dzięki wariantom z miękkimi obiciami ocieplisz przestrzeń, nadając jej przytulnego charakteru. Wyprofilowana, opływowa rama hokera świetnie sprawdzi się zarówno w niewielkiej kawalerce, jak i znajdzie zastosowanie w jadalniach o dużej powierzchni, gwarantując wygodę podczas spotkań ze znajomymi. 

Styl nowojorski w aranżacjach jest idealnym pomysłem dla ludzi nowoczesnych, którzy wiedzą czego chcą. Klasyczne szarości zestawione są z wysokiej jakości materiałami, a w połączeniu z oryginalnymi meblami gwarantują atrakcyjny wygląd wnętrza.

 

 Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności