Koszyk0

Jak urządzić wnętrze zgodnie z aktualną modą?

2017-04-24


Czym powinno się charakteryzować modne wnętrze? W jaki sposób uzyskać takie, które zapiera dech w piersiach? Jak stworzyć takie, które spełni nasze oczekiwania i takie, w którym będziemy się dobrze czuć? I w końcu – skąd czerpać inspiracje, do stworzenia wyjątkowych przestrzeni? Jeśli szukasz pomysłów na urządzenie wnętrza zgodnie z aktualną modą, sprawdź najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Koniecznie!

Trendy w stylizacji wnętrz

Wielu z nas przynajmniej raz w życiu stanęło zapewne przed dylematem – modnie, czy funkcjonalnie... I to nie tylko w kontekście wystroju swojego domu, ale i podczas wykonywania codziennych, często prozaicznych czynności. A gdyby tak połączyć estetykę z poczuciem komfortu i swobody?  Przestrzenie mają sprzyjać odpoczynkowi, być przytulne i dawać poczucie relaksu. Nie ma bowiem nic przyjemniejszego, niż miejsce, które przyniesie ukojenie po ciężkim dniu w pracy. Dlatego też każda przestrzeń, w której przyjdzie nam spędzać czas, powinna być zgodna z osobistymi preferencjami.

 

Specjaliści od aranżacji wnętrz są zgodni. W tym roku dominować będą proste formy, oparte głównie na funkcjonalności. Modna przestrzeń to taka, która zachęca do spędzania w niej czasu. Nic więc dziwnego, że znajdziemy w niej liczne odwołania do natury oraz synergię poszczególnych stylów. Nie bójmy się zestawień klasycznych z nowoczesnymi. Jeśli stawiamy na proste formy i materiały, pamiętajmy o budujących wnętrze dodatkach. 

Kultowe rozwiązania

Odwołanie do natury jest wyraźnie widoczne zarówno w wykończeniach wnętrz, jak i umeblowaniu. Ogromną popularnością cieszą się stoły i krzesła drewniane, które z kolei przyjmować mogą rozmaite kształty i odcienie. Drewno jest materiałem o tyle wdzięcznym, że z łatwością można w komponować je zarówno w styl nowoczesny, jak i klasyczny.

STÓŁ W1 80x140/180 + 4 KRZESŁA KR-35

 

Stylowe krzesła i stoły nadają przestrzeni charakteru oraz zgodnie z zasadą pragmatyzmu, przydadzą się w każdym domu. Co więcej, będą również świetnie współgrać zarówno ze szkłem, metalem, jak i betonem, które dominują współczesne aranżacje. Uzupełnione o drewniane lub pokryte lustrami szafy, pomogą w organizacji życia codziennego. 

Modne kolory

Nie inaczej jest w przypadku najmodniejszych kolorów. Te znowu ściśle odnoszą się do otaczającego nas świata. Znajdziemy wśród nich śnieżną biel, piaskowe beże, błękity i niebieskości, czy szarości. Nie można również zapomnieć o stale modnych akcentach, uzyskiwanych za pomocą wzorzystych, ozdobnych tapet oraz oświetleniu. I choć moda, czy dominujące trendy są w znacznym stopniu subiektywne, to w pełni zgadzamy się z tezą, dotyczącą podążania za tym, co pozwala nam odczuwać psychiczny komfort.Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności