Koszyk0

 Funkcjonalny stół, czyli jak znaleźć ten idealny

2017-02-13


Czym właściwie jest funkcjonalność? To możliwość swobodnego dostępu, praktyczne rozwiązania, użyteczność, poręczne ustawienia. Jakie stoły wybierać, aby można było określić je mianem funkcjonalnych? Czy pragmatyzm może iść w parze z estetyką?

Styl kontra codzienność

Poszukiwania wymarzonego umeblowania, rozpocznij od wykonania krótkiej, ale jakże niezbędnej analizy potrzeb. To nic trudnego! Zestaw dostępne miejsce w pomieszczeniu z ... liczbą osób, które na co dzień będą użytkownikami stołu. Śledź trendy! Stoły do jadalni z powodzeniem mogą przejmować również inne funkcje – zastąpią dzieciom biurka do nauki, posłużą za miejsce do pracy, czy zabawy. Stoły drewniane dają wiele możliwości! Możesz wybrać takie, które wyposażono w dodatkowe szuflady, których jak wiadomo – nigdy za wiele! Jeśli nie masz zbyt dużo miejsca, wybierz krzesła, które będziesz mógł ukryć pod stołem – wszystkie chwyty dozwolone! Czy poszukując funkcjonalności, można zachować styl? Ależ oczywiście! W każdym wnętrzu znajdzie się miejsce na indywidualne rozwiązania: jeśli preferujesz eleganckie krzesła drewniane, czy ciężkie, masywne stoły – ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. A może warto skorzystać w tym celu z naszego konfiguratora stołów?

Klucz do sukcesu

Podczas planowania przestrzeni, weź pod uwagę, jakiego rodzaju meble są Ci niezbędne, ile miejsca możesz na nie przeznaczyć, ustal priorytety. Skorzystaj z gotowych rozwiązań, takich jak stoły i krzesła w uprzednio ustalonych zestawach lub na podstawie wykonanych pomiarów – skomponuj własny wariant! Niewielka przestrzeń będzie idealnym pretekstem do pobudzenia Twojej kreatywności. Sam wybierz rodzaj wykończeń mebli, zadecyduj, z jakich surowców i w jaki sposób powinny być wykonane. Jeśli chcesz nabyć stół i krzesła do kuchni – ustal, ile realnie osób będzie z nich korzystać. Możesz przecież wybierać spośród różnych rozmiarów, kształtów i kolorów. Jeśli dysponujesz niewielką przestrzenią, przemyśl inwestycję podwójnie. Może zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą w Twoim przypadku funkcjonalne ławostoły? Możesz manipulować ich długością, dzięki czemu sprawdzą się nie od święta, raczej każdego dnia.

Wygodne patenty dla każdego

Kiedy dysponujesz obszernym pomieszczeniem, kwestia funkcjonalnego stołu staje się nieco łatwiejsza – owej funkcjonalności można bowiem doszukiwać się w wygodzie. Zdarza się, że osoby dysponujące dużym salonem, kupują mały stół rozkładany – zakładając, że na co dzień będą używać go w wersji rozsuniętej, co niestety jest błędem. Opcję rozkładania stołu wskazane jest wykorzystywać jedynie od czasu do czasu. Wybór odpowiednich mebli powinien być oparty na starannym ich wykonaniu i praktycznych rozwiązaniach. Receptą na spełnienie marzeń związanych z wystrojem wnętrz, mogą okazać się stoły i krzesła wykonane na zamówienie – adekwatnie do Twoich potrzeb, wedle konkretnych, wskazanych przez Ciebie (nawet niestandardowych) wymiarów. Niewątpliwie zachowasz  wtedy indywidualny charakter swoich pomieszczeń. Tym sposobem zachowasz swój styl, co więcej, zadbasz o niepowtarzalność.

Na rynku dostępna jest niezliczona ilość stołów i krzeseł wartych Twojej uwagi. Szukając tego idealnego, możesz wybierać wśród wielu gatunków drewna, laminatów, oklein naturalnych lub modyfikowanych, rozmiarów, czy kształtów blatów. Konkluzja? Do każdego pomieszczenia: małego, czy przestronnego, wąskiego, czy szerokiego, kuchni, jadalni, czy salonu możesz dobrać odpowiedni stół i wymarzone krzesła. Bez dwóch zdań.Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności