Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Wynajmowane mieszkanie - jak je urządzić?

2021-03-02


To pytanie zadają sobie zarówno osoby, które szykują swoje M pod wynajem, jak również lokatorzy szukający tymczasowego lokum. Urządzanie mieszkania wiąże się z niemałym wydatkiem. Co zrobić by nie płacić fortuny? Mamy dla Was kilka wskazówek!

 

Jak urządzić wynajmowane mieszkanie?

Malowanie

Jeśli szukasz lokatorów do mieszkania, odśwież je! Zrób to tym bardziej, jeśli wczesniej mieszkanie było już wynajmowane. Czasem mogą się trafić wynajmujacy, którzy chętnie przejmą inicjatywę i sami przemalują ściany, z uwzględnieniem swoich preferencji. Wszystko jest kwestią podziału kosztów, dogadania się. Naszym zdaniem - obie strony mogą na tym zyskać!

Meblowanie

Zarówno dla lokatorów i właścicieli dobrą opcją będzie urządzenie mieszkania meblami dobrej jakości, ale "nie za miliony". Gdzie znaleźć takie meble? Z pomocą przychodzą tutaj promocje, wyprzedaże, meble powystawowe, końcówki kolekcji. To rozwiązanie doskonałe! Często w sklepach, w okazjach cenowych znajdziemy meble bardzo dobrej jakości w dużo niższych cenach od regularnych. Dzięki temu umeblujemy nasze gniazdko gustownie, za nieduże pieniądze.

Na stolpluskrzesla.pl też mamy strefy niskich cen! Znajdziecie tam meble wprost idealne do wynajmowanego mieszkania! W dziale "Wyprzedaż" oferujemy stoły, krzesła: solo i w kompletach oraz stoliki kawowe. Są to meble z ekspozycji sklepu lub takie, których produkcję już zakończyliśmy, a ostatnie modele sprzedajemy w super niskich cenach! W zakładce "Promocje" znajdziecie natomiast m.in. krzesła drewniane - często nasze bestsellery, stoły rozkładane - sprawdzają się doskonale w wielu sytuacjach, stoły okrągłe - dla tych co nie lubią kątów prostych, zestawy stół z krzesłami i wiele innych. Jeśli szukacie mebli dobrej jakości, koniecznie sprawdźcie nasze pozycje z outletu oraz promocji!

Dodatki

Klimat mieszkania, jego charakter tworzą również dodatki: świece, wazony, kwiaty, bibeloty, obrazy, narzuty, dywany etc. Tu lepiej zostawić pole do popisu wynajmującemu, który często przychodzi już ze swoją "menażerią". W kwestii dekoracji wnętrz z pomocą przychodzą również wyprzedaże. Ale nie tylko. Z roku na rok myślimy bardziej świadomie o naszej planecie, bliższa jest nam idea "zero waste" - nie marnujemy!

W sieci znajdziemy szeroką ofertę ozdób, bibelotów, przedmiotów użytecznych wykonanych przy wykorzystaniu materiałów, które przestały już spełniać swoje zadania. O "zero waste" będziemy jeszcze wam pisać. Póki co, jesteśmy zadania, że ozdoby wykonane ręczenie, często z potencjalnych "odpadków", będą doskonałym i nietuzinkowym dopełnieniem aranżacji wynajmowanego mieszkania.

 

 

zdjęcia: freepik

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności