Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Jak zamówić próbki materiałów i wybarwień

Co jest największym wyzwaniem przy zakupie mebli przez internet? Oczywiście dobór kolorystyki produktów z różnych sklepów. Wie to każdy kto w trakcie aranżacji mieszkania postawił na e-zakupy. W najgorszych snach widzimy tą chwilę gdy okazuje się, że odcień dostarczonych mebli różni się kompletnie od tego czego oczekiwaliśmy składając zamówienie.

Doskonale rozumiemy jak ważne jest aby nasi klienci nigdy nie musieli stawać w tej nieprzyjemnej sytuacji. Kiedy nasze meble trafią do Twojego domu, ma to być niczym nie zmącony dzień radości i satysfakcji.
Dlatego bez żadnych opłat umożliwiamy zamówienie zestawu próbek. Dotyczy to zarówno wybarwień drewna, jak i dostępnych tapicerek. Sprawdź u siebie w domu jak wyglądać będą zamówione przez Ciebie kolory. Zapewnij sobie 100% satysfakcji z zakupionych mebli!
Wysyłane próbki tyczą się tylko Producenta ZEG-WIL.
1
Wybierz wybarwienia drewna i materiały.
Wejdź na stronę produktu, który Cię interesuje i zapoznaj się z dostępnymi kolorami drewna oraz materiałami tapicerskimi. Zanotuj nazwy próbek, które najbardziej Cię interesują i chcesz upewnić się co do ich odcienia i dopasowania do Twojego pomieszczenia. Co więcej, możesz zadzwonić do nas w dowolnej chwili i poprosić o poradę i dodatkowe informacje co do dostępnych wykończeń i materiałów. Nasi doradcy klienta z przyjemnością pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb.
* Z przyczyn technicznych każdy klient może zamówić do 6 próbek wybarwień drewna i 6 próbek tapicerek.
2
Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób
Kiedy wiesz już jakie kolory i tekstury interesują Cię najbardziej, czas przesłać nam odpowiednie oznaczenia. I tu znów robimy wszystko aby ułatwić Ci to zadanie i przyjmujemy zamówienia w dowolny sposób, który Ci odpowiada. Wśród dostępnych kanałów zamówienia dostępne są:
  • Mail
  • Telefon
  • SMS/MMS
  • Wiadomość Facebook
  • Wiadomość Instagram
  • Pocztą tradycyjną
  • Osobiście
Nie ważne jak zamówienie do nas dotrze, my na pewno je zrealizujemy. Nie zapomnij podać adresu, na który chcesz otrzymać przesyłkę!
3
Odbierz przesłane próbki i dokonaj pewnego zakupu!
Po otrzymaniu zamówienia na próbki wysyłamy je niezwłocznie w zabezpieczonej przesyłce. Kiedy tylko do ciebie dotrą możesz porównać kolory z meblami i dodatkami które już posiadasz. Masz możliwość dokładnie sprawdzić i porównać wzór drewna i materiał tapicerski, aby wybrać wykończenia które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Pozostaje już tylko złożyć zamówienie, i bez obaw o efekty czekać na dostawę nowych, idealnie dopasowanych krzeseł i stołu!

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności