Koszyk0

Opis produktu


Stół do restauracji model Crocus

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko proste, klasyczne stoły, ale również bardziej nowoczesne stoły. Stół rozkładany model Crocus  to świetna propozycja na stół do restauracji. Nada świeżości całemu pomieszczeniu.  Blat o wymiarze 80x120 wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze dąb wotan rozkłada się za pomocą wkładki w kolorze białym do 160cm. 

Wkładka na czas nieużytkowania chowana jest w nodze, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Stelaż wykonany również z płyty laminowanej dąb wotan/biały. Waga całego stołu to 43,8kg.

 * Produkt do samodzielnego montażu. Wycena stołu jest indywidualna i zależna od wybranej ilości. 

Parametry

Producent Partner
Szerokość 80 cm
Długość 120 cm
Wysokość stołu 75 cm
Rozkładanie do 160 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności