Koszyk0

Opis produktu


Stół do kawiarni SH-5033

Stolik do kawiarni na nowoczesnej metalowej podstawie urozmaici wnętrze Twojego lokalu.  Podstawa wykonana jest w całości z żeliwa wykończona na kolor czarny, Dodatkową zaletą jest to, że na nóżkach są dodatkowe regulowane stoki, dzięki temu niwelujemy ewentualne nierówności podłoża.

Blat do tej podstawy wykonany z płyty laminowanej o grubości 18mm lub 36cm. Wymiar blatu to min ⌀ 90cm. Na naszej stronie znajdziesz propozycje wybarwienia blatów laminowanych. Dobierając krzesła do stolika można stworzyć śliczny komplet do kawiarni lub innego lokalu gastronomicznego.

 

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu 75 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat płyta laminowana
Nogi metalowa podstawa

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności