Koszyk0

Opis produktu


Stolik do kawiarni SH-5009

Stolik na metalowej podstawie to doskonały wybór na mebel do kawiarni. Stoliki te cechuje niezwykła trwałość, stabilność, ale przede wszystkim są ozdobą lokalu. 

Element dolny wykonany jest z żeliwa o wymiarach 62x62cm, noga o średnicy 75mm wykonana ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Element górny, na którym montujemy blat wykonany jest z profili stalowych 4x2cm. Podstawa stołu jest skręcana.

Blat wykonamy z płyty laminowanej w wybranym przez Klienta dekorze. Możemy wykonać o grubości 18mm lub 36mm, Średnica blatu do wyboru i uzgodnienia - maksymalnie 90x90cm.

UWAGA: Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność!

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu 75 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat płyta laminowana

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności