Koszyk0

Opis produktu


Stół do restauracji W3

Stół z blatem oznaczonym jako W3 należy do stołów bardzo reprezentacyjnych. Kształt blatu to kwadrat lub prostokąt o zaokrąglonych rogach, dodatkowo dookoła blatu wykonany jest ozdobny frez, który podkreśla jego piękno. Blat stołu oraz skrzynka pod blatem wykonane są z płyty MDF wykończone okleiną naturalną. Nogi natomiast to lite drewno bukowe - kształt nogi do wyboru. Całość pokrywana jest ekologiczną bejcą i lakierem wodnym na wybrany kolor. Dobierając do stołu krzesła o równie eleganckim wyglądzie można stworzyć na prawdę niesamowite miejsce, które z przyjemnością będą odwiedzać Klienci.

Możliwość wybrania koloru pozwala na dopasowanie do wystroju lokalu. 

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie dostępne
Blat okleina naturalna bukowa MDF

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności