Koszyk0

Opis produktu


Stół do restauracji W1 Ludwik

Stół prostokątny z kształtem blatu W1 (do kantu) posiada blat wykonany z płyty laminowanej, kolor do wyboru spośród oferowanych na naszej stronie. Nogi stołu wykonane są z drewna bukowego malowane są ekologiczną bejcą oraz lakierem wodnym na wybrany kolor. Stół wykonamy w kilku wariantach rozmiarowych o szerokości 80 lub 90cm z możliwością rozłożenia go nawet do 280cm. Stół z nogami Ludwik prezentuje się bardzo efektownie a w połączniu w krzesłami można stworzyć pięknie urządzone wnętrze. 

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Długość 140 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie dostępne
Blat płyta laminowana
Nogi Ludwik

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności