Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły Ludwik

Stół okrągły St-32 wyprodukowany jest na styl ludwikowskim. Stół prezentuje się pięknie i nada wnętrzu niespotykany charakter. Dobierając do stołu krzesła w takim samym stylu stworzymy miejsce, do którego Klienci będą wracać z przyjemnością i zachwytem.

Blat stołu to płyta MDF wykończona okleiną naturalną bukową w wybranym kolorze spośród oferowanych na stronie. Blat dookoła ma ozdobny frez, który podkreśla jego piękno. Nogi wykonane są z drewna bukowego pokryte ekologicznymi bejcami i lakierami wodnymi - o kolorze również decyduje Klient.

Blat stołu ma średnice 110cm i możemy wyprodukować go w kilku wariantach rozmiarowych - rozkładany nawet do 310cm!

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie dostępne
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Nogi Ludwik
Średnica 110 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności