Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kawiarni model 61W

Krzesło model 61W wykonane jest z drewna bukowego, które cechuje się wysoka odpornością na drobne uszkodzenia oraz trwałością. Bejcowane są na wybrany kolor ekologiczną bejcą i lakierami wodnymi. 

Siedzisko oraz oparcie krzesła obłożone są miękką gąbką, następnie wybranym materiałem. Paletę dostępnych tapicerek posiadamy szeroką, więc z pewnością dobierzesz kolorystykę, która pasować będzie do reszty wystroju.

 Odpowiednio wyprofilowane oparcie daje komfort w korzystaniu oraz wsparcie dla pleców. Niewielki wymiar krzeseł pozwoli z powodzeniem ustawić krzesła w dogodnej konfiguracji.

Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od wybranego koloru drewna, tapicerki oraz ilości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Parametry

Wysokość krzesła 86 cm
Głębokość krzesła 46 cm
Szerokość krzesła 50 cm
Wysokość siedziska 47 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły