Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do restauracji model KT20

Krzesło model KT20 prezentuje się wybornie w każdej wersji kolorystycznej. Jeśli zależy Ci na tym, aby Klienci poczuli się wyjątkowo komfortowo to ten model jest idealnym kandydatem na to miejsce. 

Stelaż krzesła wykonany jest z trwałego drewna bukowego, przez co jest ono stabilne i trwałe. Malowane jest ekologiczną bejcą i lakierem wodnym na wybrany kolor. Pozwala to na dopasowanie krzeseł do reszty mebli, które wypełniają przestrzeń.

Tapicerowane siedzisko oraz oparcie z obu stron w całości sprawia, ze lokal automatycznie staje się przyjemny i ciepły. W naszej ofercie posiadamy wiele różnobarwnych tapicerek, dzięki czemu to Ty decydujesz o kolorze materiału i masz możliwość skomponować taką wersję kolorystyczną, która idealnie wkomponuje się w całość.

Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od wybranego koloru drewna, tapicerki oraz ilości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość krzesła 45 cm
Szerokość krzesła 46 cm
Wysokość siedziska 48 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności