Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do restauracji model 04

Jeśli chcesz, aby Klienci wracali do Twojego lokalu stale i z przyjemnością, to z pewnością wiesz, że najważniejsze (zaraz obok posiłków i obsługi) jest wyposażenie i wygląd wnętrza. Krzesło model KT 04 dodaje lekkości, świeżości a zarazem elegancji. 

Stelaż krzesła wykonany jest z drewna bukowego, które charakteryzuje się trwałością i odpornością ma uszkodzenia. Malowany jest ekologicznymi bejcami i lakierami wodnymi na wybrany kolor, dzięki czemu można dopasować kolor krzesła do innych elementów wyposażenia. Otwór w górnej części oparcia umożliwia wygodne i poręczne przenoszenie krzesła w inne miejsce.

Siedzisko i oparcie obite jest miękką gąbką oraz pokryte wysokogatunkowym materiałem tapicerskim. Spośród szerokiej gamy materiałów obiciowych z pewnością znajdziesz idealny do Twojego lokalu.

Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od wybranego koloru drewna, tapicerki oraz ilości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 97 cm
Głębokość krzesła 41 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności