Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do restauracji model KT 10

Wyposażenie lokalu to kluczowa kwestia, ponieważ to na krzesłach będą odpoczywać Klienci i delektować się przyrządzonymi posiłkami.

Krzesła zatem muszą być przede wszystkim wygodne, wykonane solidnie, aby mogły służyć na lata. Krzesło model KT 10 produkowane jest z najwyższej jakości drewna bukowego, ozdobne pionowe szczebelki w oparci dodają klasy i elegancji całemu stelażowi. Drewno bukowe charakteryzuje się niezwykłą trwałością, przez co cenione jest przez wielu szanowanych stolarzy. Stelaż malowany jest ekologicznymi bejcami i lakierami wodnymi na wybrany przez Klienta kolor spośród szerokiej palety modnych barw.

Siedzisko obite jest miękką gąbką, następnie pokryte wybraną tapicerką, której wybór jest równie szeroki. Kolor tapicerki można dopasować do innych elementów wyposażenia lub dekoracji wnętrza.

Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od wybranego koloru drewna, tapicerki oraz ilości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość krzesła 41 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności