Koszyk0

Opis produktu


Stolik barowy wysoki

Nieodzownym elementem kawiarni są zaciszne, ustronne kąciki, w których można spokojnie odetchnąć od codziennego biegu oraz spotkać się przy ulubionej kawie z bliskimi.

Przedstawiamy stolik okrągły, przy którym odpoczynek jest prawdziwą przyjemnością. Blat stolika STZ 4 może mieć średnicę 58cm lub 75cm, wysokość natomiast to 115cm.

Kolor mebla jest do wyboru spośród oferowanych dekorów. Blat stolika wykonany jest z płyty laminowanej. Fantazyjnie wykończona podstawa daje stabilność i wyjątkowy wygląd. Dobierając do stolika hokery z naszej oferty masz pewność idealnie dobranej kolorystyki.

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu 115cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności