Koszyk0

Opis produktu


Stół do salonu W2 z krzesłami model 47

Prezentujemy zestaw eleganckich mebli pokojowych.. W komplecie znajduje się piękny stół o drewnianych nogach i blacie wykonanym z płyty melaminowanej oraz cztery krzesła MODEL 47, wykonane z drewna bukowego. Mogą Państwo wybrać stół w całości monochromatyczny bądź dwukolorowy . Szerokość blatu wynosi 80 cm, długość - w wersji podstawowej ma 140 cm, po dodaniu wkładki przedłużającej - ma 180 cm. Krzesła natomiast są wysokie na 96 cm, głębokie na 43 cm, a zarówno szerokość, jak i wysokość siedziska wynosi 47 cm. Ażurowe dekory zastosowane na oparciach krzeseł dodają im lekkości i nowoczesnego wyglądu.

Ten zestaw mebli pozwoli w stylowy sposób zagospodarować jadalnię, kuchnię bądź kącik jadalniany w salonie.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozmiar 80x140/180cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi proste 8x8 cm, bukowe
Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 47 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności