Koszyk0

Opis produktu


Stół do kuchni W1 z krzesłami model 59

Jeżeli szukają Państwo stylowego i zarazem klasycznego kompletu mebli do kuchni lub jadalni, ten zestaw będzie nadawał się do tego celu wyśmienicie. Będzie on również pięknie wyglądał w salonie, z zaaranżowaną częścią jadalną lub jako wyposażenie klimatycznej restauracji.Stół o blacie w kształcie kwadratu i wymiarach 90 x 90 cm oraz cztery krzesła drewniane o wysokości 105 cm i głębokości 45 cm, z siedziskiem pokrytym materiałem tapicerowanym.

Tkaninę obiciową wybierają Państwo spośród szerokiego wachlarza kolorów. Jeśli chodzi o wybarwienie mebli, tutaj również do wyboru są zróżnicowane warianty kolorystyczne - od sonomy przez olchę, aż po wenge i czarny.Dzięki prowadnicom, wpisanym w konstrukcję stołu, oraz wkładkom, można w wygodny sposób przedłużyć blat do długości 140 cm. Ta cecha znacząco podnosi funkcjonalność i atrakcyjność mebla. Należy pamiętać o tym, aby wkładki przedłużające stół przechowywać poza nim.

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Z.E.G
Szerokość 90 cm
Długość 90 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 50cm
Blat płyta laminowana
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 97 cm
Głębokość krzesła 42 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Wysokość siedziska 45 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~michał
| Środa, 11-05-2016 14:47

Super


Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły