Koszyk0

Opis produktu


Stolik kawowy ŁS-15

Okrągły stolik kawowy na trzech drewnianych nogach to dekoracyjny mebel pokojowy, który jednak z powodzeniem można umieścić we wnętrzu niemal każdego pomieszczenia. Z uwagi na styl, stolik sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach, minimalistycznych, skandynawskich. Stolik posiada konstrukcję drewnianą i wykończony jest okrągłym blatem o średnicy 60cm wykonanym z dobrej jakości płyty melaminowanej. Oferujemy szeroką paletę kolorów blatu stolika, by nadać mu niepowtarzalny wygląd i możliwie najlepiej dopasować go do specyfiki wystroju konkretnego wnętrza.

Stolik przeznaczony jest do pełnienia funkcji pomocniczej wobec klasycznego stołu ustawionego w centralnym punkcie salonu. Stolik kawowy ŁS 15 sprawdzi się także w sypialni czy hallu czy pokoju dziecięcym.

Parametry

Producent Z.E.G
Rozmiar średnica 60
Wysokość stołu 57 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Janka Ostr_Św.
| Środa, 26-05-2021 09:48

Mini stoliczek spełnił wszystkie moje oczekiwania. Klocuszki z kolorami, które mi podesłaliście bardzo pomogły. Dziękuję!


Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły