Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kuchni model 7

Krzesło model 7 bliźniaczy model krzesła 5. Twarde siedzisko bukowe sprawia, że krzesło jest łatwe do utrzymania w czystości a tym samym sprawia, że ten model krzesła idealnie sprawdzi się w restauracjach, stołówkach czy w nie jednej kuchni. Krzesło do kuchni model 7 doskonale komponuje się z rozkładanym stołem ST-38, który także jest dostępny w ofercie sklepu Stół Plus Krzesła.

Ten wzór mebla cechuje się wysokością 93 cm i głębokością 43 cm. Siedzisko tego mebla nie jest tapicerowane. Siedzisko montowane jest na wysokości 47 cm, a jego szerokość wynosi 42 cm. Sklep Stół Plus Krzesła proponuje dziewięć wariantów wybarwienia naturalnego buku, z którego wykonane jest krzesło. Między innymi, istnieje możliwość zamówieniowa tego mebla w kolorze szarym, kremowym, czarnym lub w kilku odcieniach brązu. Kolor nadawany jest za pomocą bejc ekologicznych. Siedzisko wykonane ze sklejki bukowej, która cechuje niezwykła twardość i trwałość.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Siedzisko twarde-sklejka
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~leokadiadamek@gmail.com
| Czwartek, 12-05-2016 12:22

Krzesło idealnie nadaje się do kuchni, wytrzymałe i wygodne.


Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności