Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model KT 61W

Drewniane krzesło model KT 61W to krzesło wykonane w nowoczesnym stylu. Idealnie sprawdza się w nowoczesnym wnętrzu, ale również urządzonym w stylu klasycznym.

Drewniana konstrukcja krzesła daje wsparcie kubełkowemu siedzisku. Nóżki pomalujemy ekologicznymi bejcami na wybrany przez Klienta kolor. Siedzisko wyściełane miękką gąbką i obłożone przyjemną w dotyku tkaniną w wybranym kolorze.

Odpowiednio wyprofilowane oparcie sprawi, że użytkowanie jest bardzo komfortowe a minimalistyczny kształt pozwoli na ustawienie krzeseł w nawet niewielkich pomieszczeniach.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 86 cm
Głębokość krzesła 46 cm
Szerokość krzesła 50 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Stelaż drewniany

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności