Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły model gaston

Stół Gaston to model o okrągłym blacie z funkcją rozkładania. W swoim standardowym rozmiarze posiada średnicę 100 cm. Rozkłada się do 135 cm za pomocą wkładki, która jest rozkłada, rozszerzając blat na boki. Po rozłożeniu stół mieści 6 dorosłych osób.

Blat wykonany jest z trwałej płyty MDF okleina naturalna. Podstawę tworzy ciekawe ułożenie nóg, które od blatu schodzą się w jednym środkowym punkcie a następnie znów się rozchodzą na każdy z czterech boków. Postument jest wykonany z metalu w uniwersalnym czarnym kolorze.

Waga produktu wynosi około 31,9 kg

 

*Produkt do samodzielnego montażu. Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność.

**Czas realizacji może być nieco inny niż standardowy. Skontaktuj się lub napisz i zapytaj o szczegóły.

Parametry

Producent Signal
Rozkładanie dostępne
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Nogi metalowa podstawa
Średnica 100 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły