Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły model Galaxy

Stół Galaxy to ciekawa propozycja z kategorii stołów okrągłych. W swojej wyjściowej wersji posiada okrągły blat, który na środku rozsuwa się na boki, posiadając funkcję rozkładania. Wkładka powiększająca stół Galaxy, przechowywana jest oddzielnie.

Blat wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 48 cm(pogrubiony po brzegu) w kolorze dąb artisan. Podstawa tego stołu składa się z czterech metalowych podłużnych nóżek w kolorze czarnym. Model ten to solidna konstrukcja, tworzona przez wytrzymałą metalową podstawę oraz grubszy blat z funkcjonalnej płyty laminowanej.

Stół Galaxy posiada średnice 100 cm i rozkłada się do 168 cm. Wysokość od podłogi do dołu blatu to 72 cm.

Model ten świetnie wpasuję się w klimaty loftowe wnętrz. Dodatkowo dobierając do niego krzesła, stworzyć można zestaw posiadający nowoczesny charakter.

 

*Produkt do samodzielnego montażu. Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność.

**Czas realizacji może być nieco inny niż standardowy. Skontaktuj się lub napisz i zapytaj o szczegóły.

Parametry

Rozmiar średnica 100cm
Producent Partner
Rozkładanie dostępne
Blat płyta laminowana
Nogi metalowa podstawa

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności