Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół loftowy FINN

 Stół rozkładany FINN powstał w odpowiedzi na liczne pytania naszych Klientów o stół rozkładany na metalowej podstawie. Stół FINN łączy w sobie surowy charakter industrialny z produkowaną przez nas klasyką - blat stołu do kantu, wykonany z praktycznej płyty laminowanej. Stół oferujemy w różnych rozmiarach. W każdym z wariantów, blat stołu możemy powiększyć dodatkową wkładką, którą przechowujemy pod blatem stołu.

Metalowa podstawa pozwala na zaaranżowanie mebla w nowoczesnych przestrzeniach. Będzie on spełniał swoje zadanie w przestronnej jadalni czy loftowym salonie,. Dzięki szerokiej palecie kolorów blatu, dopasujecie stół rozkładany FINN do wystroju i stylu Waszego wnętrza. Na życzenie wysyłamy bezpłatne próbki, które z pewnością będą pomocne przy podjęciu decyzji. 

Stół FINN wykonujemy na zamówienie, według parametrów wybranych przez Klienta.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta melaminowana
Nogi metalowa podstawa
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(35.172.111.71)

Tagi

Stół industrialny Stół loftowy

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności