Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni ST 37

Stół rozkładany ST 37 bez którego ciężko wyobrazić sobie domowy salon, funkcjonalną jadalnię czy nowoczesną kuchnię. Warto wybrać ten model, który będzie służył na co dzień, ale podoła również zadaniom specjalnym, takim jak rodzinne zloty,  imprezy z przyjaciółmi. W razie potrzeby stół prosto i szybko powiększymy dodatkową wkładką, otrzymujemy wówczas blat o długości 180cm. Pod blatem stołu mamy specjalny mechanizm zabezpieczający, który zapobiega rozsunięciu stołu przy przenoszeniu czy użytkowaniu

Stół ST-37 posiada melaminowany blat, dlatego też jego powierzchnia jest trwała i łatwo zmywalna. Nogi stołu pokryte są ekologicznymi bejcami wodnymi. W naszej ofercie stół występuje w wielu wariantach kolorystycznych.

Parametry

Producent ZEG WIL
Rozmiar 80 x 140 cm
Rozkładanie do 180 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Blat płyta laminowana
Symbol ST 37
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~durkajan1@o2.pl
| Poniedziałek, 16-05-2016 11:06

Stół przyszedł bardzo dobrze zabezpieczony. Wysoka jakość w niskiej cenie, polecam


Dodaj własną opinię


(3.235.40.122)

Tagi

Stół 80x140cm

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności