Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model KT 21

Krzesło drewniane model KT 21 – klasyczne pokojowe krzesło z drewna bukowego. Otwory w górnej części oparcia przykuwają spojrzenie i nadają krzesłu niepowtarzalnego wyglądu. Stanowią uzupełnienie naszych stołów z nogami prostymi.

Krzesło to ozdobi wnętrza urządzone w różnych stylach. Krzesło drewniane model KT -21 wygląda bardzo elegancko w wielu kompozycjach kolorystycznych.

Wysoka jakość, a także solidna konstrukcja krzesła drewnianego K-4 często znajduje uznanie wśród restauratorów i wybierane jest zarówno do barów jak i restauracji, przy zachowaniu jego niskiej ceny staje się relatywnie tanim krzesłem.

U nas można nabyć krzesło w bardzo kunsztownym ciemnym kolorze „wenge” z beżową tapicerką lub wybrać inną z dostępnych materiałów. Poza tym wyrafinowanym połączeniem kolorystycznym skorzystać można z ogromnego wyboru tapicerek oraz z wielu typów wybarwień naturalnego buku, z którego zrobiona jest konstrukcja mebla. Krzesło model KT -21 cechuje się wysokością 96 cm i głębokością równą 41 cm. Jego siedzisko ma 43 cm szerokości i jest usytuowane na wysokości 46 cm.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość krzesła 41 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Wysokość siedziska 46 cm
Stelaż drewniany

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności