Koszyk0
41 254 39 91,
Kontakt

Krzesła do salonu

Produkcją krzeseł do salonu zajmujemy się od lat, dlatego też znamy się na tym jak mało kto. Wykonane przez nas krzesła do salonu cechują się trwałością, najwyższą jakością i dbałością o szczegóły.

Zachęcamy Państwa do urządzenia pokoju dziennego w jak najlepszym guście i wyboru krzeseł do salonu z naszej oferty! W końcu to właśnie w salonie spędzamy wolne chwile wraz z rodziną i przyjaciółmi. Jemy wspólne posiłki, czy zasiadamy do świątecznego stołu. Ważne jest więc, by krzesła do salonu były przede wszystkim wygodne, ale także trwałe. No i oczywiście piękne! Nasze krzesła spełniają te wszystkie trzy warunki.

Oferujemy możliwość personalizacji Państwa krzeseł poprzez wybór koloru drewna spośród ok. 15 opcji kolorystycznych w zależności od modelu. W większości przypadków mogą Państwo także wybrać pomiędzy wykończeniem błyszczącym, a matowym. W swojej ofercie mamy także różne style krzeseł, tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Dostępne są proste krzesła minimalistyczne, krzesła nowoczesne, a dla miłośników stylów z przeszłości – krzesła retro.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

1 - 9 (z 9)
Produktów na stronie:

Sortuj wg
Krzesło stylowe białe/krem model 35

Krzesło stylowe białe/krem model 35

Polskie krzesła

456,-
410,-
Promocja
Ella - Krzesło klasyczne model 103

Ella - Krzesło klasyczne model 103

Krzesło ala Patyczak

385,-
Krzesło do salonu ALDO model 107

Krzesło do salonu ALDO model 107

Krzesło drewniane bukowe

275,-
Krzesło do salonu model 106

Krzesło do salonu model 106

Krzesło drewniane bukowe

310,-
Krzesło stylowe model 34

Krzesło stylowe model 34

Polskie krzesła

275,-
Krzesło stylowe model 74P

Krzesło stylowe model 74P

Polskie krzesła

450,-
Krzesło stylowe model 77

Krzesło stylowe model 77

Polskie krzesła

430,-
Krzesło nowoczesne model 69

Krzesło nowoczesne model 69

Polskie krzesła

350,-
Krzesło stylowe model 60B

Krzesło stylowe model 60B

Polskie krzesła

495,-
1 - 9 (z 9) Produktów na stronie:

Sortuj wg

Najnowsze opinie

Dodano przez ~A Gatta
| Piątek, 16-07-2021 13:42

Bardzo fajny stół, w moją małą jadalnię świetnie się wkomponował. Realizacja zamówienia sprawnie, szybko i bez zarzutu. Polecam!!!

Stół do jadalni Larry klasyczny Stół do jadalni Larry klasyczny

Dodano przez ~Jerzy Nowek
| Piątek, 09-07-2021 10:24

Bardzo zadowolony klient poleca! Dobra polska produkcja.

Stół do kuchni ST44 z krzesłami model 12 Stół do kuchni ST44 z krzesłami model 12

Dodano przez ~Julia W.
| Piątek, 02-07-2021 10:11

Bardzo mnie cieszy, że mogę mieć w swoim domu coś, co nie jest made in china! Bardzo dziękuję za meble!

Stół do salonu W4 z krzesłami model 63 Stół do salonu W4 z krzesłami model 63

Dodano przez ~Ar_czos
| Piątek, 25-06-2021 15:48

To jest to, czego szukałem! Jestem bardzo zadowolony z zakupu, wszystko przebiegło sprawnie! Polecam

Stół kuchenny okrągły ST-35 kolor Stół kuchenny okrągły ST-35 kolor

Dodano przez ~Izabella Gałysz
| Piątek, 25-06-2021 15:45

Wreszcie znalazłam okrągły stół rozkładany o średnicy 80cm! Jestem bardzo zadowolona z całego zestawu. Krzesełka bardzo wygodne, wszystko starannie wykonane. Dostawa w terminie a obsługa bardzo pomocna! Polecam.

Stół do kuchni ST29 z krzesłami model 79T Stół do kuchni ST29 z krzesłami model 79T

meble
produkujemy od
35 lat

gwarantujemy
najwyższą jakość

zapewniamy nasz
bezpieczny transport