Koszyk0

Opis produktu


Stół dębowy SIMPLE

Przedstawiamy stół drewniany SIMPLE, który urzeka swoją prostotą oraz naturalnym pięknem. Blat stołu został wykonany z litego drewna dębowego (grubość blatu 4cm). Na jego powierzchni widoczne są organiczne wzory słojów drewna oraz sęków. Dodatkowo blat ma nieregularny kształt, który zachował się dzięki pominięciu czynności związanych z przycinaniem go do klasycznego kształtu. Jako podstawę dla tego modelu wykorzystaliśmy metalowe profile, które nadają całej formie mebla industrialnego charakteru. Stół do aranżacji we wnętrzach nowoczesnych, loftach. Stół dębowy doskonale będzie pasował również do wnętrz komercyjnych.

Jako producent mebli, mamy możliwość zaoferowania Klientom stołu w różnych rozmiarach. Jeśli pośród naszych propozycji nie znaleźliście wymiaru, który Was interesuje, prosimy o kontakt z naszym biurem.
Stół dębowy SIMPLE możemy wykonać na metalowej podstawie w kształcie "x" lub klasycznej kwadratowej.

 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 78 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat deska dębowa
Grubość blatu +/- 4cm
Nogi metalowa podstawa
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Tagi

Meble industrialne Meble loftowe Stół industrialny Stół loftowy

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności