Koszyk0

Opis produktu


Stół do jadalni Udine klasyczny

Stół do jadalni Udine klasyczny to niewielki i praktyczny stół drewniany, który sprawdzi się w przestrzeniach z nieco ograniczonym metrażem. Jednak stół nadal pomieści całą naszą rodzinę lub paczkę znajomych. Stoły kuchenne w tej serii posiadają bowiem praktyczną wkładkę, która znacznie wydłuża blat o 35cm. Rozkładane stoły drewniane to prawdziwe wybawienie zawsze wtedy, kiedy pojawiają się goście. Jeśli więc na co dzień nie potrzebujesz zbyt dużego stołu kuchennego, ale nadal chcesz mieć miejsce dla swoich gości, wybierz jeden z proponowanych na naszej stronie rozkładanych stołów drewnianych Larry. Prezentowany model ma klasyczny blat do kantu, wykonany z płyty laminowanej.

Nasze stoły kuchenne produkowane są w Polsce. Malowane ekologicznymi bejcami wodnymi są przyjazne środowisku, oferują klasyczny, a zarazem nowoczesny design i praktyczne rozwiązanie.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawiony jest stół wykonany w kolorze z kategorii "za dopłatą".  Wybierając mebel w kolorze ze zdjęcia, cena stołu ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozmiar 68 x 127 cm
Rozkładanie do 162 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~A Gatta
| Piątek, 16-07-2021 13:42

Bardzo fajny stół, w moją małą jadalnię świetnie się wkomponował. Realizacja zamówienia sprawnie, szybko i bez zarzutu. Polecam!!!


Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności