Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Jak wybrać odpowiedni stół na domowe przyjęcia?

2018-06-13


Jeśli organizujesz różnego rodzaju przyjęcia w swoim domu – na pewno wiesz, że stoły i krzesła odgrywają istotną rolę w kontekście całego wydarzenia. Bez względu na to, czy mowa o względach towarzyskich, czy komforcie spożywania posiłku, czy nawet kwestii atmosfery wydarzenia – ważne jest, by wybrać stół zgodny z możliwościami przestrzeni i osobistymi preferencjami.

Wyjątkowe stoły na każdą potrzebę

Być może zastanawiasz się: „jak to jest, że zwyczajny stół może sprawić tak wielką różnicę?”. To jednak prawda - rodzaj stołu, który wybierzesz wpłynie na to, jak będzie wyglądać każde planowane, jak również spontaniczne rodzinne przyjęcie. Jak się przekonasz za chwilę - cały ambaras naprawdę tkwi w szczegółach.

Stół drewniany - rozkładany do 290cm

Stół drewniany z możliwością rozłożenia model W6

Stół prostokątny – kiedy i dlaczego?

Wybór długiego prostokątnego stołu oznacza, że ​​planujesz bardziej nieformalne wydarzenie. Zasadniczo stoły prostokątne takie jak stół drewniany - rozkładany do 290cm czy stół rozkładany 90x150 do 190cm są chętniej używane na pikniki lub wydarzenia w stylu rodzinnym. Pozwalają na usadzenie każdego gościa obok siebie w długich rzędach lub układanie stołów w większe prostokąty. 

 

 

Stół okrągły – kiedy i dlaczego?

Okrągły stół może być dobrym wyborem przede wszystkim wtedy, kiedy na to pozwala przestrzeń. Poza tym warto pamiętać, aby dobrać go odpowiednio do samego stylu wnętrza, np.:

Stół okrągły drewniany śr. 110cm – rozkładany polecamy do jadalni urządzonych w klasycznym stylu
Stół okragły rozkładany do 145cm - śr. 110cm rekomendujemy do wnętrz nowoczesnych.

Stół okrągły drewniany śr. 110cm - rozkładany

 

 

Tak czy inaczej, okrągłe stoły oznaczają, że impreza, kolacja lub inne rodzinne przyjęcia są bardziej formalne. Pozwalają one zgromadzić wystarczająco dużą grupę osób, by mogły usiąść blisko siebie i zaangażować się w konwersację, ponieważ w ten sposób łatwiej jest stawić czoła wszystkim znajdującym się przy stole. Wybierając okrągły stół, musisz także pomyśleć o wielkości tego mebla znajdującego się w centrum pomieszczenia - ale to już temat na inny wpis.

Oferta dzisiejszego rynku całe szczęście jest tak duża, iż każdy z pewnością znajdzie stół, który spełni jego potrzeby. Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności