Koszyk0

Jakie stoły i krzesła do kawalerki?

2018-04-16


Nie martw się: nie utknąłeś z meblami dla lalek tylko dlatego, że mieszkasz w kawalerce. Wybierając meble do małych pomieszczeń, takie jak krzesła i stoły po prostu wybierz elementy, które „pracują ciężej i wyglądają mądrzej”, podążając za poniższymi trikami.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stołów i krzeseł do kawalerki?

 

 

 

Wybierz meble, które nie blokują widoku z jednego obszaru do drugiego. Spróbuj stołów i krzeseł ze smukłymi profilami, które wypełnią Twój pokój komfortem i użytecznością, nie powodując przeciążenia i najlepiej w jasnym kolorze, który dodatkowo wniesie poczucie lekkości. Ten stół nierozkładany plus 4 krzesła jest idealnym przykładem tego podejścia.

Meble wykończone i dopasowane będą najlepiej odpowiadać małym pomieszczeniom. Na przykład - szukaj stołu osadzonego na smukłych nóżkach, gdyż taki teoretycznie będzie mógł z większą łatwością mieć swobodę zasuwania pod niego krzeseł. Bez względu na to, czy Twoja kawalerka jest urządzona w nowoczesnym stylu czy też bardziej klasycznym, powinieneś być w stanie znaleźć coś odpowiedniego. 

Wyspa kuchenna w stylu rustykalnym

Wyspa kuchenna 60x120 cm

Zobacz sam na poniższe przykłady – to stoły zgodne z wytycznymi do małych pomieszczeń, ale o dwóch różnych stylistykach:

Stoliki kawowe ALASKA- zestaw 3 szt. to bardzo nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu można ich układ i możliwości dostosować do aktualnych potrzeb w kawalerce

- nieco bardziej rustykalna wyspa kuchenna będzie idealna do kawalerki, zmieszczą się przy niej dwa krzesła (najlepiej stołki barowe) i stanowi wygodne miejsce zarówno do przyrządzania potraw jak i ich spożywania 

Zestaw 3 stolików kawowych alaska

Stoliki kawowe Alaska - zestaw 3 sztuk

Funkcjonalność przede wszystkim!

Pamiętaj, iż tylko dlatego, że stół i krzesła docelowo kupuje się jako meble potrzebne do zasiadania przy posiłkach nie oznacza, że nie mogą one spełniać dodatkowych funkcji. Korzystanie na przykład ze stołu, który ma szuflady daje Ci dodatkowe przestrzenie do przechowywania, tak samo stół przy którym jadasz może być równie dobrze miejsce przeznaczonym do pracy przy laptopie.

Kto powiedział, że kawalerka nie może być dobrym miejscem do stylowego wykorzystania przestrzeni? Odpowiednio dobrane stoły i krzesła mogą być tak samo wygodne, jak te w każdym innym domu. Ale kluczem do tego są odpowiednie projekty. Korzystając z powyższych wskazówek szukaj więc przede wszystkim tych, które pomogą Ci zmaksymalizować przestrzeń i zminimalizować kłopoty.

 

 Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności